Hakkımızda

Hakkımızda

Daha iyisini
yapabilmek için
adanmışlıkla
çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Küresel ölçekte etkili, bölgesinde lider, çok yönlü ambalaj çözümleri sağlayan bir kuruluş olmak.

Hikayemiz

Gıdadan enerjiye, kimyadan tarıma kadar her sektör için çalışıyor, insana ve doğaya saygılı bir şekilde çabalıyor, gelecek nesillerin refahını arttıracak ürünler sunuyoruz.

Polipa için müşteri, yaptığımız her işin merkezindedir. 

30 yılı aşkın tecrübemiz, pek çok kategoriye özgü ürün ihtiyacını anlamamızı ve müşterilerimize en tatmin edici şekilde seslenmemizi sağlıyor. 

İnce cidarlı plastik ambalaj sektöründe, gelişmiş kalıp içi etiketleme (In Mould Labelling – IML) ve yenilenen robot teknolojimizi, zengin makine parkurumuzla buluşturarak, 60’tan fazla ülkede bulunan çok sayıda müşterimizin ürünlerini, sağlam, verimliliği gözeten ve uzun ömürlü şekilde saklayacak, dayanıklı plastik ambalajlar üretiyoruz. Tüm süreçlerimizde insana ve doğaya saygıyı gözetiyoruz.

İstanbul Silivri’de bulunan 19.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 30.000 metrekarelik alana sahip fabrikamız, Amerika ve Avrupa’daki ofislerimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet sağlamak, onların beklentilerini çevik yöntemlerle hızlıca karşılamak için çabalıyoruz.

Türkiye pazarında yerini sağlamlaştırmış şirketimiz, yıldan yıla güçlü adımlarla geliştirdiği ihracat pazarlarıyla küresel rekabet içinde etkili bir oyuncu olma yolunda ilerliyor.

Misyonumuz

Kalıp içi etiketleme teknolojimiz ile enjeksiyon hatlarımızı, kaynaklara saygılı, sürdürülebilir ve yenilikçi biçimde kullanarak, müşterilerimizin ürünlerini, onların beklentilerine uygun şekilde saklayıp koruyacak, değer yaratan dayanıklı plastik ambalajları hızlıca pazarlarımıza sunuyoruz.

Vizyonumuz
Küresel ölçekte etkili, bölgesinde lider, çok yönlü ambalaj çözümleri sağlayan bir kuruluş olmak.

Galeri