Müşteriler İçin

Müşteriler İçin

Müşterilerimiz Polipa’nın iş ortaklarıdır. Onlarla güvene dayalı, uzun soluklu, sürdürülebilir, kazan kazan prensibinde ve iyi niyetli ilişkiler kuruyor, başarılı iş birlikleri oluşturmaya çalışıyoruz.

Sizi dinliyor,
anlıyor ve işinize
katkı sunuyoruz.

Polipa’da, değerlerimizden aldığımız ışıkla müşteri odaklı bir tutum içindeyiz ve müşterimizi merkeze koyarız. Düzenli gerçekleştirdiğimiz müşteri ziyaretlerimizde, iş ortaklarımızın pazarda hacmini arttırmasını sağlayacak fırsatları konuşuyor ve müşterilerimizin ihtiyacına yönelik (customized) ürünler geliştiriyoruz. Sektörün ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için profili yüksek arge ve saha çalışmaları yapıyoruz. Bunların sonucunda Türkiye pazarına, öncü kimliğimizle sayısız yeni ürünler kazandırmaya devam ediyoruz. 

Her yıl gerçekleştirdiğimiz çağdaş ve ölçülebilir müşteri memnuniyeti anketi ile müşterilerimizi dinliyor, talep, ihtiyaç ve şikayetlerine bilimsel metotlar ile çözümler geliştiriyoruz. 

Müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet sağlayabilmek amacı ile sektörümüzde bir ilki gerçekleştirerek dünyanın önde gelen CRM işletim sistemi olan SALESFORCE’u kullanıyor ve önümüzdeki en kısa sürede de yeni modüllerini devreye almak için plan yapıyoruz. Kişiden bağımsız, müşteriyi şirketimize tüm yönleriyle kayıtlayan ve takip eden bir sistem geliştiriyoruz.